Mobile Menu
Preloader

Ładowanie...
Obróć urządzenie

Obróć urządzenie

Różdżki

Pistolet – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Pistolet

Różdżka, którą Aya otrzymała od administratorki Nany. Jest to pistolet, dzięki któremu Aya może teleportować siebie oraz innych ludzi do miejsc, które mają na nią duży wpływ oraz o których myśli.
Telefon – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Telefon

Różdżka Tsuyuno. Dzięki niej można zatrzymać czas, a ona sama może wtedy poruszać się normalnie. Istnieje możliwość utworzenia wyjątku, pozwalającą innym osobom poruszać się podczas zatrzymania czasu - aby to zrobić wystarczy wpisać imię tej osoby do telefonu.
Kostur – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kostur

Jedna z różdżek Magical Hunter. Kostur pozwala użytkownikowi na wystrzeliwanie wyładowań elektrycznych oraz przyzywanie błyskawic.
Aparat – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Aparat

Jedna z różdżek Magical Hunter. Jeśli władająca różdżką zrobi komuś zdjęcie, może przejąć wygląd tej osoby.
Długopis – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Długopis

Kolejna z różdżek Magical Hunter. Po kliknięciu długopisu użytkownik może stworzyć magiczną barierę, która broni go przed wszystkimi fizycznymi i magicznymi atakami.
Młot – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Młot

Główna różdżka Magical Hunter. Każde, nawet małe, uderzenie tego młota powoduje ogromne zniszczenia bez użycia siły użytkownika.
Majtki – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Majtki

Rożdżka Nijimi. Osoba, która ma na sobie te majteczki może kontrolować innych i wydawać im różne polecenia, są jej wtedy bezwzględnie posłuszni.
Jojo – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Jojo

Różdżka Sariny. To jojo może przeciąć każdą materię (poza innymi różdżkami), co sprawia, że jest niezwykle niebezpiecznym narzędziem.
Zapalniczka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Zapalniczka

Posiada dwie części (drugą jest popielniczka). Sama w sobie jest bezużyteczna, aby działała potrzebna jest inna różdżka. Pomaga przenosić działanie magii w dowolnie wybraną lokalizację. Wystarczy ustawić popielniczkę pożądanym miejscu i skorzystać z magii, za pomocą dodatkowej różdżki.
Popielniczka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Popielniczka

Druga część Zapalniczki. Pomaga przenosić działanie magii w dowolnie wybraną lokalizację.
Tempest – Mahou Shoujo Site
13167731
MAHOU SHOUJO SITE © Kentarou Satou 2014 / AKITA SHOTEN