Mobile Menu
Preloader

Ładowanie...
Obróć urządzenie

Obróć urządzenie

Różdżki

Pistolet – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Pistolet

Różdżka, którą Aya otrzymała od administratorki Nany. Jest to pistolet, dzięki któremu Aya może teleportować siebie oraz innych ludzi do miejsc, które mają na nią duży wpływ oraz o których myśli.
Telefon – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Telefon

Różdżka, którą Tsuyuno otrzymała od administratorki Nany. Dzięki niej można zatrzymać czas, a ona sama może wtedy poruszać się normalnie. Istnieje możliwość utworzenia wyjątku, pozwalającego innym osobom poruszać się podczas zatrzymania czasu - aby to zrobić wystarczy wpisać imię tej osoby do telefonu.
Kostur – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kostur

Jedna z różdżek Magical Hunter. Kostur pozwala użytkownikowi na wystrzeliwanie wyładowań elektrycznych oraz przyzywanie błyskawic.
Aparat – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Aparat

Jedna z różdżek Magical Hunter. Jeśli władająca różdżką zrobi komuś zdjęcie, może przejąć wygląd tej osoby.
Długopis – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Długopis

Kolejna z różdżek Magical Hunter. Po kliknięciu długopisu użytkownik może stworzyć magiczną barierę, która broni go przed wszystkimi fizycznymi i magicznymi atakami.
Młot – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Młot

Główna różdżka Magical Hunter. Każde, nawet małe, uderzenie tego młota powoduje ogromne zniszczenia bez użycia siły użytkownika.
Majtki – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Majtki

Różdżka, którą Nijimi otrzymała od administratorki Nany. Osoba, która ma na sobie te majteczki może kontrolować innych i wydawać im różne polecenia, są jej wtedy bezwzględnie posłuszni. Obecnie ich właścicielem jest Kaname.
Jojo – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Jojo

Różdżka, którą Sarina otrzymała od administratorki Nany. To jojo może przeciąć każdą materię (poza innymi różdżkami), co sprawia, że jest niezwykle niebezpiecznym narzędziem.
Zapalniczka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Zapalniczka

Posiada dwie części (drugą jest popielniczka). Sama w sobie jest bezużyteczna, aby działała potrzebna jest inna różdżka. Pomaga przenosić działanie magii w dowolnie wybraną lokalizację. Wystarczy ustawić popielniczkę pożądanym miejscu i skorzystać z magii, za pomocą dodatkowej różdżki.
Popielniczka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Popielniczka

Druga część Zapalniczki. Pomaga przenosić działanie magii w dowolnie wybraną lokalizację.
Nóż introligatorski – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Nóż introligatorski

Różdżka Kosame, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Różdżka ma moc leczenia, nie działa jednak na użytkowniczkę, a innych. Kosame musi pociąć się tym nożykiem i wlać swoją krew w usta osoby, którą chce uleczyć.
Miotła – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Miotła

Różdżka Mikari, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Pozwala przemieszczać się w szybki sposób na długie dystanse.
Miecz – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Miecz

Różdżka Sayuki, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Magiczne ostrze, które potrafi przeciąć wszystko z czym się zetknie.
Pierścień – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Pierścień

Różdżka Kiyoharu, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Różdżka Kiyoharu ma możliwość podłączenia się do układu nerwowego każdego, kogo dziewczyna dotknie. Dzięki temu nie tylko podpina się pod zmysły tej osoby, ale może też kontrolować jej ciało. Może również kontaktować się telepatycznie z dużą ilością osób naraz, sprawdzić czy żyją oraz przeszukać ich wspomnienia.
Naszyjnik – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Naszyjnik

Różdżka Asahi, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Naszyjnik ulepsza zdolności fizyczne ciała użytkowniczki np. zwiększa siłę, szybkość i wzrok.
Telefon 2 – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Telefon 2

Różdżka, którą Alice otrzymała od Administratora Ni. Dzięki niej można cofnąć czas o 1 minutę, a użytkownik jako jedyny pamięta cofnięte wydarzenia. Telefon pozwala na cofnięcie przez użytkownika czasu o 1 minutę, tyle razy ile tego potrzebuje (do wyczerpania czasu użytkownika).
Tempest – Mahou Shoujo Site
0
MAHOU SHOUJO SITE © Kentarou Satou 2014 / AKITA SHOTEN