Mobile Menu
Preloader

Ładowanie...
Obróć urządzenie

Obróć urządzenie

Różdżki

Pistolet – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Pistolet

Różdżka, którą Aya otrzymała od Administratorki Nany. Jest to pistolet, dzięki któremu Aya może teleportować siebie oraz innych ludzi do miejsc, które mają na nią duży wpływ oraz o których myśli.
Telefon – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Telefon

Różdżka, którą Tsuyuno otrzymała od administratorki Nany. Dzięki niej można zatrzymać czas, a ona sama może wtedy poruszać się normalnie. Istnieje możliwość utworzenia wyjątku, pozwalającego innym osobom poruszać się podczas zatrzymania czasu - aby to zrobić wystarczy wpisać imię tej osoby do telefonu.
Notesik morderstw – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Notesik morderstw

Notesik nie jest różdżką, a specjalnym przedmiotem przekazywanym wybranym czarodziejkom przez Administratorkę Nanę. W "Notesiku morderstw" są zdjęcia czarodziejek. Pierwszą czarodziejką, która dostała ten notes była Kayo Komura, która wykorzystała go aby móc poznać inne użytkowniczki różdżek. Drugą została Rina Shoi, która używała go by zabijać i okradać z różdżek konkurentki ( w tamtym czasie zyskała przydomek Magical Hunter). Twórcą "Notesika" jest Kiichiro Misumi współpracujący z Administratorką Naną.
Kostur – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kostur

Jedna z różdżek Magical Hunter. Kostur pozwala użytkownikowi na wystrzeliwanie wyładowań elektrycznych oraz przyzywanie błyskawic.
Aparat – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Aparat

Jedna z różdżek Magical Hunter. Jeśli władająca różdżką zrobi komuś zdjęcie, może przejąć wygląd tej osoby.
Długopis – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Długopis

Kolejna z różdżek Magical Hunter. Po kliknięciu długopisu użytkownik może stworzyć magiczną barierę, która broni go przed wszystkimi fizycznymi i magicznymi atakami.
Młot – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Młot

Główna różdżka Magical Hunter. Każde, nawet małe, uderzenie tego młota powoduje ogromne zniszczenia bez użycia siły użytkownika.
Majtki – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Majtki

Różdżka, którą Nijimi otrzymała od administratorki Nany. Osoba, która ma na sobie te majteczki może kontrolować innych i wydawać im różne polecenia, są jej wtedy bezwzględnie posłuszni. Obecnie ich właścicielem jest Kaname.
Jojo – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Jojo

Różdżka, którą Sarina otrzymała od administratorki Nany. To jojo może przeciąć każdą materię (poza innymi różdżkami), co sprawia, że jest niezwykle niebezpiecznym narzędziem.
Zapalniczka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Zapalniczka

Posiada dwie części (drugą jest popielniczka). Sama w sobie jest bezużyteczna, aby działała potrzebna jest inna różdżka. Pomaga przenosić działanie magii w dowolnie wybraną lokalizację. Wystarczy ustawić popielniczkę pożądanym miejscu i skorzystać z magii, za pomocą dodatkowej różdżki.
Popielniczka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Popielniczka

Druga część Zapalniczki. Pomaga przenosić działanie magii w dowolnie wybraną lokalizację.
Nóż introligatorski – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Nóż introligatorski

Różdżka Kosame, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Różdżka ma moc leczenia, nie działa jednak na użytkowniczkę, a innych. Kosame musi pociąć się tym nożykiem i wlać swoją krew w usta osoby, którą chce uleczyć.
Miotła – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Miotła

Różdżka Mikari, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Pozwala przemieszczać się w szybki sposób na długie dystanse.
Miecz – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Miecz

Różdżka Sayuki, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Magiczne ostrze, które potrafi przeciąć wszystko z czym się zetknie.
Pierścień – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Pierścień

Różdżka Kiyoharu, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Różdżka Kiyoharu ma możliwość podłączenia się do układu nerwowego każdego, kogo dziewczyna dotknie. Dzięki temu nie tylko podpina się pod zmysły tej osoby, ale może też kontrolować jej ciało. Może również kontaktować się telepatycznie z dużą ilością osób naraz, sprawdzić czy żyją oraz przeszukać ich wspomnienia.
Naszyjnik – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Naszyjnik

Różdżka Asahi, którą otrzymała od Administratorki Hachi. Naszyjnik ulepsza zdolności fizyczne ciała użytkowniczki np. zwiększa siłę, szybkość i wzrok.
Telefon 2 – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Telefon 2

Różdżka, którą Alice otrzymała od Administratora Ni. Dzięki niej można cofnąć czas o 1 minutę, a użytkownik jako jedyny pamięta cofnięte wydarzenia. Telefon pozwala na cofnięcie przez użytkownika czasu o 1 minutę, tyle razy ile tego potrzebuje (do wyczerpania czasu użytkownika).
Butelka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Butelka

Różdżka, którą Administrator Ni miał wręczyć Yuce Sumikurze. Po odkręceniu korka, butelka pochłania tlen z pomieszczenia.
Lusterko kieszonkowe – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Lusterko kieszonkowe

Różdżka, którą Kayo Komura otrzymała od Administratorki Nany. Lusterko, po dotknięciu innej czarodziejki, może skopiować jej moc. W tej różdżce jest miejsce na 10 mocy, dziesięciu różnych czarodziejek. Niestety każdą moc można, użyć tylko raz. Po zapełnieniu wszystkich dziesięciu miejsc, przy kopiowaniu kolejnej mocy, któraś ze starych zostanie zastąpiona.
Pad – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Pad

Różdżka, którą Sakura Sakaki otrzymała od Administratorki Nany. Różdżka wysyła falę uderzeniową, której siłę można kontrolować (zmniejszać lub zwiększać). Mocą tą można kogoś ogłuszyć, ale można też stworzyć ogromną dziurę w ścianie.
Batuta dyrygencka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Batuta dyrygencka

Różdżka, którą Touko Arareya otrzymała od "A", Magicznego wysłannika. Batuta pozwala natychmiastowo wysadzić w powietrze wszystko na co zostanie skierowana.
Pilot – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Pilot

Różdżka, którą Hiroko Shimozono otrzymała od Administratorki Nany. Po skierowaniu go w czyjąś stronę i wciśnięciu guzika, powoduje u tej osoby ogromne bóle brzucha i wymioty.
Strzykawka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Strzykawka

Rożdżka z arsenału Administratorki Nany należąca do bezimiennej czarodziejki. Z jej pomocą można usunąć 3 minuty pamięci osoby, która zostanie nią ukłuta.
Suszarka – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Suszarka

Różdżka należąca do arsenału "A", Magicznego wysłannika. Jego moc to "Odwrócenie działań". Tak długo jak promień suszarki jest wystrzelony i skierowany w dany obiekt (człowiek lub przedmiot), jego ruchy, wbrew jego woli, będą się chronologicznie cofać. Jeśli jest w tym samym czasie ofiara jest zraniona, czuje ból i traci krew.
Kendama – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kendama

Różdżka, którą Sakura Sakaki ukradła z piwnicy Kiichiro Misumiego. Jej moc jest nieznana.
Tempest – Mahou Shoujo Site
0
MAHOU SHOUJO SITE © Kentarou Satou 2014 / AKITA SHOTEN