Mobile Menu
Preloader

Ładowanie...
Obróć urządzenie

Obróć urządzenie

Postacie

Aya Asagiri – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Aya Asagiri

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Codziennie jest dręczona i w szkole i w domu przez swojego brata Kaname. To nieśmiała, bojaźliwa i samotna dziewczyna cierpiąca na depresję. W głębi serca jest ciepłą osobą, która nie zawaha się stanąć w obronie swoich bliskich, nawet jeśli oznaczałoby to ryzykowanie własnego życia. Pewnego dnia jej oczom ukazuje się strona czarodziejki.net i otrzymuje moc Czarodziejki. Po śmierci Nijimin, Aya zyskuje determinację aby powstrzymać Tempest i pokonać Administratorów. Kiedy używa różdżki jej włosy zmieniają barwę na czerwoną, a z oczu płyną krwawe łzy. Jej emblemat to serce ♥
Tsuyuno Yatsumura – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Tsuyuno Yatsumura

Uczennica drugiej klasy gimnazjum, koleżanka z klasy Ayi. Trzyma swoje emocje na wodzy, jest szczera do bólu, a przez większość czasu wydaje się być zimną i bezwzględną osobą. Szybko przyjmuje na siebie rolę opiekunki i mentorki, udzielając Ayi nie tylko wsparcia, ale i tłumacząc kim są Czarodziejki. Nawiązuje z Ayą niezwykle bliską relację i więź, która zmienia jej dotychczasowe życie. Niestety zostało jej jedynie 3 dni życia, bądź jedno użycie różdżki. Kiedy używa różdżki z jej ust płynie krew, a końcówki włosów barwią się na czerwono. Jej emblemat to półksiężyc ☾
Rina Shioi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Rina Shioi

Zbieraczka informacji i strateg. Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Jako Magical Hunter kradła różdżki innym czarodziejkom, za pomocą jednej z nich zmieniła swój wygląd. Jak się wkrótce okazało ukradła wygląd Saki Shizukume, czyli siostrze Sariny. Ma niewyparzoną gębę. Nawiązuje współpracę z Ayą, Tsuyuno i grupą Kosame. Używanie wielu różdżek i nadużywanie ich mocy wyczerpało jej czas, więc nie pozostało jej wiele życia. Jej emblemat zmieniał się za każdym razem, gdy używa innej różdżki, jednak jej własny emblemat to diament ♦️
Nijimi Anazawa – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Nijimi Anazawa

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Była członkini popularnej grupy idolek „Psie zabawy.” Była bardzo spontaniczna i miała charakter pełen skrajności. Jej głównym celem była zemsta na Rinie, która jako Magical Hunter zabiła jej przyjaciółkę. Dała oszukać się Kaname, przez co straciła swoją różdżkę i wolną wolę, którą z pomocą Kiyoharu udało się jej odzyskać. Chcąc uratować pozostałe czarodziejki i zemścić się za zdradę i upokorzenie na Kaname, atakuje go i poważnie rani. Niestety w wyniku zadanych jej przez chłopaka ran, Nijimin umiera i nawet Kosame nie jest w stanie jej pomóc. Aby ukryć efekty używania różdżki farbowała włosy i nosiła kolorowe soczewki kontaktowe. Jej emblematem był pik ♠️
Sarina Shizukume – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Sarina Shizukume

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Koleżanka z klasy Ayi. Została czarodziejką dla zemsty. Jest osobą złośliwą, a niezdecydowane osoby działają jej na nerwy. Adminitratorka Nana korzysta z gniewu Sariny i werbuje ją jako Magical Hunter. Okazuje się jednak, że Adminitratorka ją oszukała i chce się jej szybko pozbyć. Na ratunek przybywa Alice Maganuma, która wyjawia Sarinie co planuje Nana i proponuje sojusz przeciw Administratorom. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów barwią się na żółto. Jej emblemat to grecka litera Pi Φ
Kosame Amagai – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kosame Amagai

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Jest bardzo rozstrojona nerwowo, z powodu niestabilności psychicznej musi przyjmować leki. Jej stan psychiczny jest związany z jej stanem fizycznym (nieuleczalna choroba nowotworowa). By poznać prawdę o Tempeście i aby go powstrzymać zebrała najpierw czarodziejki, które otrzymały swoje różdżki od Administratorki Hachi, a później zawarła sojusz z kolejnymi, które zostały czarodziejkami z pomocą innych Administratorów. Jej najlepszą przyjaciółką jest Kiyoharu, która pomaga jej w kontakcie z innymi czarodziejkami. Kosame zrzesza czarodziejki w celu poznania prawdy o Tempeście. Jej emblemat to litera Q.
Kiyoharu Suirenji – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kiyoharu Suirenji

Kiyoharu jest czarodziejką należącą do grupy Kosame. Uczęszcza do drugiej klasy gimnazjalnej. Biologicznie jest chłopcem, ale ona sama identyfikuje się jako dziewczyna, dzięki czemu strona czarodziejek zaakceptowała ją jako jedną z nich. Z natury jest osobą towarzyską i zdeterminowaną, jednak pod uśmiechniętą maską kryje zimną żądzę zemsty na każdej osobie, która ją prześladowała z powodu jej identyfikacji płci innej niż jej biologiczna. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają purpurowy kolor, a z głowy i czoła spływa krew. Jej emblemat to litera S.
Asahi Takiguchi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Asahi Takiguchi

Asahi jest czarodziejką należącą do grupy Kosame. Uczennica pierwszej klasy liceum. Jest dziewczyną cichą, spokojną i znającą swoją wartość. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają różowy kolor. Jej emblemat to litera H.
Mikari Izumigamine – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Mikari Izumigamine

Mikari jest czarodziejką należącą do grupy Kosame. Pochodzi z bogatej rodziny, jest rozpieszczona i ma sadystyczne zapędy względem swojego lokaja. Uwielbia się wywyższać, co doskonale pokazują docinki względem Kiyoharu, mimo to dba o swoje towarzyszki. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają limonkowy kolor. Jej emblemat to litera V.
Sayuki Ringa – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Sayuki Ringa

Czarodziejka należącą do grupy Kosame. Jest córką Yakuzy. Uczęszcza do trzeciej klasy gimnazjum. To cicha i spokojna dziewczyna. Początkowo może wydawać się chłodną osobą, ale szybko okazuje się, że roztacza wokół siebie matczyną aurę. Od małego ćwiczy posługiwanie się mieczem. Jej rodzina ma powiązania mafijne. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają ciemnopurpurowy kolor. Jej emblemat to litera X.
Alice Maganuma – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Alice Maganuma

Uczennica trzeciej klasy gimnazjum. Alice dzięki mocy swojej różdżki cofa czas i ratuje Sarinę, przed śmiercią z rąk Nany. Wtajemnicza dziewczynę w swoje plany i proponuje jej sojusz. Obecnie Alice i Sarina proponują grupie Ayi i Kosame współpracę. To Alice stworzyła plan mający na celu schwytanie lub zabicie Administatora. Administratorem, który przekazał jej różdżkę czyniąc ją czarodziejką był Ni. Kiedy używa różdżki włosy jej się wydłużają, a ich końcówki przybierają purpurowy kolor. Jej emblemat to cyfra IV.
Yuka Sumikura – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Yuka Sumikura

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Była przyjaciółka wraz z innymi koleżankami z klasy zaczęły się znęcać nad Yuką fizycznie i psychicznie. Pod pseudonimem @czlowiek_w_kacie na twitterze dziewczyna pisze o tym jaka jest nieszczęśliwa, o chęci śmierci oraz o miejskiej legendzie dotyczącej "tajemniczej magicznej różdżki". Pewnego dnia Yuka informuje na twitterze, że pojawiła się strona czarodziejki.net i ma otrzymać różdżkę. Dzięki niej Alice i pozostałe czarodziejki mogły zasadzić się na Administratora Ni. Yuka nie została czarodziejką, ponieważ Alice przechwyciła jej różdżkę.
Kiichiro Misumi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kiichiro Misumi

Policjant, który bada okoliczności śmierci Keisuke Naoto. Po znalezieniu w rzeczach denata zdjęcia z imieniem Kaname, zaczyna podejrzewać, że chłopak ma coś wspólnego ze sprawą. Schwytał Kaname, więzi go w swojej piwnicy i wykorzystuje seksualnie. Potajemnie współpracuje z Administratorką Naną i jest właścicielem kilkudziesięciu różdżek.
Kaname Asagiri – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kaname Asagiri

Starszy brat Ayi. Jest uczniem drugiej klasy w liceum. Przez stres związany z egzaminami wstępnymi na studia i oczekiwaniami ojca, całą swoją frustrację wyładowuje na siostrze. Potrafi dużo uśmiechać się podczas rozmowy z ludźmi którymi gardzi. Oprócz siebie nikogo nie uważa za człowieka. Podsłuchał rozmowę czarodziejek, dzięki czemu wie o różdżkach. Wykradł różdżkę Nijimin i stał się jej użytkownikiem. Po zamordowaniu Naoto zdaje sobie sprawę z tego jaką władzę mogą dać mu różdżki i chce zdobyć je wszystkie. Po starciu z Nijimi jest ciężko ranny, zostaje schwytany przez Kiichiro Misumiego, który więzi go w swojej piwnicy i wykorzystuje seksualnie. Jego emblemat to pik ♠️ Celem Kaname jest zdobycie wszystkich różdżek.
Keisuke Naoto – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Keisuke Naoto

Dwudziestopięciolatek chorobliwie wielbiący zespół "Psie Zabawy", a w szczególności Nijimi Anazawę. Wydał na Nijimin dziesiątki milionów jenów. Z natury łagodny, jedynie w kwestiach idolek traci panowanie nad sobą. Jest śmieciem społecznym. W gniewie robi się wulgarny. Źle zrozumiawszy relacje Kaname i Nijimin, postanawia pozbyć się rywala. Niestety na swoje nieszczęście, Asagiri miał na sobie róźdżkę Anazawy i wydał rozkaz. Naoto wszedł do morza i ugodził się nożem w serce, w skutek czego zmarł. Okolicznościami jego śmierci zainteresowała się policja.
Makoto Hinomoto – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Makoto Hinomoto

Kolega z klasy Ayi. Sympatyczny chłopak, który bardzo przejmuje się jej losem. Podczas jej nieobecności w szkole przygotowuje dla niej notatki.
Yukiji Yamai – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Yukiji Yamai

Oddany lokaj i opiekun Mikari. Łysy staruszek o skłonnościach masochistycznych.
Ai i Erika – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Ai i Erika

Uczennice drugiej klasy gimnazjum. Przyjaciółki Sariny, które wraz z nią okrutnie znęcały się nad Ayą. Erika nie żyje, a Ai panicznie boi się Ayi.
Ichi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Ichi

Administrator. Ichi jest przywódcą Administratorów, istot, które dają dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowują wybranych różdżkami i ich mocami.
Ni – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Ni

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami. Ni jest administratorem, który uczynił z Alice Maganumy czarodziejkę. Sprzymierzone czarodziejki zaskoczyły Ni, gdy ten miał dostarczyć różdżkę Yuki Sumikury do jej szkolnej szafki i pokonały go. Okazało się jednak, że zwłoki Administratora kryją w sobie kolejną tajemnicę.
San – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

San

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Shi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Shi

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Go – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Go

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Roku – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Roku

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Nana – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Nana

Administratorka. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami. To właśnie Nana jest Administratorką, która obdarowała Ayę różdżką. Jej sposobem zabijania jest wystrzeliwanie niewidzialnych kul z palców ułożonych na kształt pistoletu. Ma ludzkiego współpracownika, którym jest policjant Kiichiro Misumi.
Hachi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Hachi

Administratorka. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami. To właśnie Hachi jest Administratorką, która obdarowała Kosame i czarodziejki z jej grupy różdżką. Jej specjalną umiejętnościami są powielanie się oraz walka mieczem.
Kyuu – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kyuu

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Juu – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Juu

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Juuichi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Juuichi

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Juusan – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Juusan

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Juushi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Juushi

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Juugo – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Juugo

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Juushichi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Juushichi

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Juuhachi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Juuhachi

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Tempest – Mahou Shoujo Site
0
MAHOU SHOUJO SITE © Kentarou Satou 2014 / AKITA SHOTEN