Mobile Menu
Preloader

Ładowanie...
Obróć urządzenie

Obróć urządzenie

Postacie

Aya Asagiri – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Aya Asagiri

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Codziennie jest dręczona i w szkole i w domu przez swojego brata Kaname. To nieśmiała, bojaźliwa i samotna dziewczyna cierpiąca na depresję. W głębi serca jest ciepłą osobą, która nie zawaha się stanąć w obronie swoich bliskich, nawet jeśli oznaczałoby to ryzykowanie własnego życia. Pewnego dnia jej oczom ukazuje się strona czarodziejki.net i otrzymuje moc Czarodziejki. Kiedy używa różdżki jej włosy zmieniają barwę na czerwoną, a z oczu płyną krwawe łzy. Jej emblemat to serce ♥
Tsuyuno Yatsumura – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Tsuyuno Yatsumura

Uczennica drugiej klasy gimnazjum, koleżanka z klasy Ayi. Trzyma swoje emocje na wodzy, jest szczera do bólu, a przez większość czasu wydaje się być zimną i bezwzględną osobą. Szybko przyjmuje na siebie rolę opiekunki i mentorki, udzielając Ayi nie tylko wsparcia, ale i tłumacząc kim są Czarodziejki. Kiedy używa różdżki z jej ust płynie krew, a końcówki włosów barwią się na czerwono. Jej emblemat to półksiężyc ☾
Rina Shioi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Rina Shioi

Zbieraczka informacji i strateg. Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Jako Magical Hunter kradnie różdżki innym czarodziejkom, za pomocą jednej z nich zmieniła swój wygląd. Ma niewyparzoną gębę. Jej emblemat zmienia się za każdym razem, gdy używa innej różdżki, jednak jej własny emblemat to diament ♦️
Nijimi Anazawa – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Nijimi Anazawa

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Była członkini popularnej grupy idolek „Psie zabawy.” Zarobiła całkiem sporo pieniędzy ze sprzedaży pubłuszkowych gadżetów. Jest bardzo spontaniczna i ma charakter pełen skrajności. Jej głównym celem jest zemsta na Rinie, która jako Magical Hunter zabiła jej przyjaciółkę. Aby ukryć efekty używania różdżki farbuje włosy i nosi kolorowe soczewki kontaktowe. Jej emblemat to pik ♠️ Dała oszukać się Kaname, przez co straciła swoją różdżkę i wolną wolę.
Sarina Shizukume – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Sarina Shizukume

Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Koleżanka z klasy Ayi. Została czarodziejką dla zemsty. Jest osobą złośliwą, a niezdecydowane osoby działają jej na nerwy. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów barwią się na żółto. Jej emblemat to grecka litera Pi Φ
Kosame Amagai – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kosame Amagai

Tajemnicza dziewczyna, która czekała na wybudzenie Riny. Uczennica drugiej klasy gimnazjum. Jest bardzo rozstrojona nerwowo, z powodu niestabilności psychicznej musi przyjmować leki. Swoją różdżkę otrzymała z innej strony dla czarodziejek. Kosame zrzesza czarodziejki w celu poznania prawdy o Tempeście. Jej emblemat to litera Q.
Kiyoharu Suirenji – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kiyoharu Suirenji

Kiyoharu jest czarodziejką należącą do grupy Kosame. Uczęszcza do drugiej klasy gimnazjalnej. Biologicznie jest chłopcem, ale ona sama identyfikuje się jako dziewczyna, dzięki czemu strona czarodziejek zaakceptowała ją jako jedną z nich. Z natury jest osobą towarzyską i zdeterminowaną, jednak pod uśmiechniętą maską kryje zimną żądzę zemsty na każdej osobie, która ją prześladowała z powodu jej identyfikacji płci innej niż jej biologiczna. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają purpurowy kolor, a z głowy i czoła spływa krew. Jej emblemat to litera S.
Asahi Takiguchi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Asahi Takiguchi

Asahi jest czarodziejką należącą do grupy Kosame. Jest uczennicą pierwszej klasy liceum. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają różowy kolor. Jej emblemat to litera H.
Mikari Izumigamine – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Mikari Izumigamine

Mikari jest czarodziejką należącą do grupy Kosame. Pochodzi z bogatej rodziny, jest rozpieszczona i ma sadystyczne zapędy względem swojego lokaja. Uwielbia się wywyższać, co doskonale pokazują docinki względem Kiyoharu, mimo to dba o swoje towarzyszki. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają limonkowy kolor. Jej emblemat to litera V.
Sayuki Ringa – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Sayuki Ringa

Czarodziejka należącą do grupy Kosame. Jest córką Yakuzy. Uczęszcza do trzeciej klasy gimnazjum. To cicha i spokojna dziewczyna. Początkowo może wydawać się chłodną osobą, ale szybko okazuje się, że roztacza wokół siebie matczyną aurę. Od małego ćwiczy posługiwanie się mieczem. Kiedy używa różdżki końcówki jej włosów przybierają ciemnopurpurowy kolor. Jej emblemat to litera X.
Kaname Asagiri – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kaname Asagiri

Starszy brat Ayi. Jest uczniem drugiej klasy w liceum. Przez stres związany z egzaminami wstępnymi na studia i oczekiwaniami ojca, całą swoją frustrację wyładowuje na siostrze. Potrafi dużo uśmiechać się podczas rozmowy z ludźmi którymi gardzi. Oprócz siebie nikogo nie uważa za człowieka. Podsłuchał rozmowę czarodziejek, dzięki czemu wie o różdżkach. Wykradł różdżkę Nijimin i stał się jej użytkownikiem. Jego emblemat to pik ♠️ Celem Kaname jest zdobycie wszystkich różdżek.
Keisuke Naoto – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Keisuke Naoto

Dwudziestopięciolatek chorobliwie wielbiący zespół "Psie Zabawy", a w szczególności Nijimi Anazawę. Wydał na Nijimin dziesiątki milionów jenów. Z natury łagodny, jedynie w kwestiach idolek traci panowanie nad sobą. Jest śmieciem społecznym. W gniewie robi się wulgarny. Źle zrozumiawszy relacje Kaname i Nijimin, postanawia pozbyć się rywala. Niestety na swoje nieszczęście, Asagiri miał na sobie róźdżkę Anazawy i wydał rozkaz. Naoto wszedł do morza i ugodził się nożem w serce, w skutek czego zmarł. Okolicznościami jego śmierci zainteresowała się policja.
Nana – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Nana

Administratorka. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami. To właśnie Nana jest Administratorką, która obdarowała Ayę różdżką. Jej sposobem zabijania jest wystrzeliwanie niewidzialnych kul, z palców ułożonych na kształt pistoletu. Ma tajemniczego współpracownika.
Hachi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Hachi

Administratorka. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami. To właśnie Hachi jest Administratorką, która obdarowała Kosame i część czarodziejek z jej grupy różdżką. Jej specjalną umiejętnościami są powielanie się oraz walka mieczem.
Administrator 2 – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Administrator 2

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Administrator 3 – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Administrator 3

Administrator. Istota, która daje dostęp do strony czarodziejki.net oraz obdarowuje wybranych różdżkami i ich mocami.
Kiichiro Misumi – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Kiichiro Misumi

Policjant, który bada okoliczności śmierci Keisuke Naoto. Po znalezieniu w rzeczach denata zdjęcia z imieniem Kaname, zaczyna podejrzewać, że chłopak ma coś wspólnego ze sprawą.
Makoto Hinomoto – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Makoto Hinomoto

Kolega z klasy Ayi. Sympatyczny chłopak, który bardzo przejmuje się jej losem.
Yukiji Yamai – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Yukiji Yamai

Lokaj i opiekun Mikari. Łysy staruszek o skłonnościach masochistycznych.
Ai i Erika – Mahou Shoujo Site (czarodziejki.net)

Ai i Erika

Uczennice drugiej klasy gimnazjum. Przyjaciółki Sariny, które wraz z nią okrutnie znęcały się nad Ayą. Erika nie żyje, a Ai panicznie boi się Ayi.
Tempest – Mahou Shoujo Site
0
MAHOU SHOUJO SITE © Kentarou Satou 2014 / AKITA SHOTEN